Klocki Fisher-Price

Fisher-Price to amerykańska korporacja zajmująca się produkcją zabawek dla dzieci. Została założona w 1993 roku i chociaż to wcale nie tak odległa data, zdobyła ogromne uznanie, ponieważ produkty z jej logo wykonane są z surowców najwyższej jakości.

Stosowane innowacje przybliżają markę do konsumentów, którzy są bardziej świadomi tym samym bardziej wymagający niż kiedyś. Zabawki Fisher-Price znajdziemy w różnych sklepach z asortymentem dla dzieci, centrach i galeriach handlowych lub też bezpośrednio ze strony producenta.

Poza najbardziej znanymi zabawkami, które wchodzą w interakcję z dzieckiem marka ma w swojej ofercie również te najprostsze, rozwijające podstawowe umiejętności i czynności dziecka. Są to między innymi klocki, od tych wszystkim znanych do układania i dopasowywania po takie, które trzeba wkładać do specjalnego „pudełka” z dopasowanym kształtem, gdzie trafne włożenia skutkuje informacją głosową i świetlną.

Marka dba o każdy szczegół i detal, wszystkie zabawki opatrzone są informacją o miejscu produkcji, wieku, dla jakiego są przeznaczone oraz miejscu wyprodukowania. W tym przypadku razem z dobrą jakością, mamy do czynienia z dość wysoką ceną.

Jest ona oczywiście uzależniona od konkretnego przedmiotu. W przypadku ceny należy wziąć pod uwagę, czy oszczędność jest opłacalna, chodzi przecież o bezpieczeństwo dziecka, a dodatkowym aspektem jest trwałość zabawki.

Jak to zwykle jest w przypadku konkurencji, inne firmy produkują bardzo podobne zabawki często w niższych cenach, a wybór oczywiście należy do klienta.